Naše filozofie

Naším posláním a cílem je být předním dodavatelem komplexního řešení systémů vzduchotechniky, klimatizace a regulace pro naše partnery a zákazníky.

Naše poslání

PROFI KLIMA se zaměřuje na řešení a dodávky systémů vzduchotechniky, klimatizace a řídicích systémů pro tyto systémy. Součástí komplexního řešení dodávek je i technická podpora pro usnadnění návrhu a dimenzování zařízení.

Našim posláním a cílem je být přední dodavatel těchto řešení, proto jako výrobce těchto řešení trvale dbáme na kvalitu, zvyšující se užitnou hodnotu a uživatelskou přívětivost našich produktů.

Odpovědnost k zákazníkům

Našim prvořadým cílem je Vaše spokojenost.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto nasloucháme Vašim názorům a podnětům, které pečlivě posuzujeme a vyhodnocujeme.

Naše odpovědnost k Vám, zákazníkům, ke kvalitě naší produkce a její vysoké technické úrovni jde ruku v ruce k Vaší spokojenosti. Tento směr byl ve společnosti PROFI KLIMA nastolen a je trvale udržován.

Vztah k prostředí

Vztah našeho podniku k okolnímu prostředí je pro nás důležitým a významným faktorem.

V rámci strategického konceptu se PROFI KLIMA chová odpovědně nejen v oblasti obchodní a strategické vůči zákazníkům a dodavatelům, ale také v oblasti životního prostředí a sociálního dopadu fungování firmy.

Naší snahou je vždy spokojený zákazník očekávají kvalitní výrobky od nás jako od důvěryhodného dodavatele s dobrou pověstí.

Lidé ve firmě

Naše firemní identita nás předurčuje ke snaze být předním dodavatelem řešení systémů vzduchotechniky a regulace. Strategie firmy PROFI KLIMA je postavena na pevných základech směřujících k inovacím a k soustavnému zlepšování vlastností a parametrů našich produktů.

Všichni pracovníci ve firmě se s těmito hodnotami a cíli identifikují a zodpovědně tyto cíle naplňují.

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje


[ ^ nahoru ^ ]